The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Też bym sobie strzelił...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Też bym sobie strzelił... Empty
PisanieTemat: Też bym sobie strzelił...   Też bym sobie strzelił... Icon_minitime11/9/2007, 21:55

lufkie :-)

Zastanawia mnie tylko jedno. W Mini (aj, zimno w uda) lufa jest o.691 (bosz... ja to brzmi, Mini i mała lufa). Myślę o Dye Ultralite ale tam najwyżej co znalazłem to bodajże 0.688. Czego się mogę spodziewać poza tym, że koledzy będą śmieli się śmiać z tego, że jest jeszcze mniejsza niż była? ;-)



Of kors wszystkie wymiary to średnica... albo promień... czy może obwód affraid
Powrót do góry Go down
Szczur

Szczur


Liczba postów : 45
Age : 35
Registration date : 10/09/2007

Też bym sobie strzelił... Empty
PisanieTemat: Re: Też bym sobie strzelił...   Też bym sobie strzelił... Icon_minitime11/9/2007, 22:00

Gorąco polecam Fubur Carbon z wkładkami freaka
Powrót do góry Go down
http://www.szczur.z.pl
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Też bym sobie strzelił... Empty
PisanieTemat: Re: Też bym sobie strzelił...   Też bym sobie strzelił... Icon_minitime11/9/2007, 22:19

Kupuj tylko lufy dye. Wierz mi nie ma lepszych. A rozmiar to tylko 0.688. Większośc kulek Draxxusa idealnie pasuje.
Efekt znakomity.
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Gość
Gość




Też bym sobie strzelił... Empty
PisanieTemat: Re: Też bym sobie strzelił...   Też bym sobie strzelił... Icon_minitime11/9/2007, 22:23

I chyba tak trzeba będzie zrobić... ech, po kiego ja nowe opony kupowałem ;-)
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Też bym sobie strzelił... Empty
PisanieTemat: Re: Też bym sobie strzelił...   Też bym sobie strzelił... Icon_minitime12/9/2007, 00:30

np dye ultralite to zajebista lufa jest. 14" wystarcza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Też bym sobie strzelił... Empty
PisanieTemat: Re: Też bym sobie strzelił...   Też bym sobie strzelił... Icon_minitime12/9/2007, 07:43

14 cali to maks do Mini. Każda dłuższa może być odebrana jako jakiś kompleks ;-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Też bym sobie strzelił... Empty
PisanieTemat: Re: Też bym sobie strzelił...   Też bym sobie strzelił... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Też bym sobie strzelił...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Lufy-
Skocz do: