The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 E-grip do tippmann - a A-5

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
janekziomal2

janekziomal2


Liczba postów : 9
Registration date : 16/09/2007

E-grip do tippmann - a A-5 Empty
PisanieTemat: E-grip do tippmann - a A-5   E-grip do tippmann - a A-5 Icon_minitime16/9/2007, 20:29

Witam, mam wątpliwości, czy warto kupować e-gripa do A-5, czytałem pare opinii, że coś się dzieje z płytką i że marker zacina się i wali do końca kulek, czy to tylko wyjątkowe sytuacje, czy na prawde ta płytka jest jakaś kiepsaka? Kupować, czy nie?
Odpiszcie.
Pozdro.
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

E-grip do tippmann - a A-5 Empty
PisanieTemat: Re: E-grip do tippmann - a A-5   E-grip do tippmann - a A-5 Icon_minitime16/9/2007, 22:29

Nie kupowac. Miałem A5 z egripem i działało bez zarzutu ale to zmarnowane pieniądze. Lepiej sprzedac a5, dołożyc i kupic elektropneumatyka Wink
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

E-grip do tippmann - a A-5 Empty
PisanieTemat: Re: E-grip do tippmann - a A-5   E-grip do tippmann - a A-5 Icon_minitime17/9/2007, 11:39

A ja miałem, byłem zadowolony, HoHoL do dziś tym markerem gra.
Powrót do góry Go down
janekziomal2

janekziomal2


Liczba postów : 9
Registration date : 16/09/2007

E-grip do tippmann - a A-5 Empty
PisanieTemat: Re: E-grip do tippmann - a A-5   E-grip do tippmann - a A-5 Icon_minitime18/9/2007, 21:37

może lepiej kupić podwójny spust - i tak nie będę grał w speed-a
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

E-grip do tippmann - a A-5 Empty
PisanieTemat: Re: E-grip do tippmann - a A-5   E-grip do tippmann - a A-5 Icon_minitime18/9/2007, 23:01

mialem podwojny spust - w takich markerach poprawia tylko samopoczucie właściciela.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





E-grip do tippmann - a A-5 Empty
PisanieTemat: Re: E-grip do tippmann - a A-5   E-grip do tippmann - a A-5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
E-grip do tippmann - a A-5
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: