The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??

Go down 
+2
Leśny Władek
Abram
6 posters
AutorWiadomość
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime14/8/2007, 13:35

Heya, kto uwielbia snowboard bardziej niż narty niech daje znać.
Jak często jeździ, gdzie i na jakim sprzęcie.

Ja się muszę pochwalić bo mam Ego wśród snowboardów bounce
Palmer Crown LE 2006, Buty Burton ION 2006, Wiązania Burton Cartel 2006 afro dlatego na razie mnie nie stać na paintballowe EGO.....

Grudzień i Marzec zawsze a Alpach. W tym sezonie mam nadzieję, że też

drunken
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime14/8/2007, 13:41

parapety nie Smile, tylko boazeria... a i to ostatnio, to z 15 lat temu , ale zawsze mi się podobało Smile
Powrót do góry Go down
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime14/8/2007, 13:45

15 lat temu to ja też na boazerii i to takiej długiej, że nie trzeba było nic robić tylko kijki wbijać podczas jazdy a same jechały
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime14/8/2007, 20:15

No ja też jestem goofy i jeżdżę kultowym Maybachem wśród desek Lib Technologies "Matt Cummins", wiązanie Ride, laczki Burton oraz giry marki "Super kloce LW"
Jeżdżę od 1996 roku. Miałem "małą" przerwę ale znów mam zamiar poginac.
W Szczyrku i okolycy jestem znany jako Ajatollah Beżowa Panterka.
Ja to ja ale za to Alex znany jako porcini ten to dopiero pogina. Razem zaczynaliśmy ale ta świnia rok w rok jeździ w Alpy i "troszkę" jest lepszy ode mnie Smile
Jak tylko śnieg spadnie to trza będzie zorganizowac wyjazd do Szczwnicy do Mosqito Paintball Team.
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime15/8/2007, 12:26

Jestem zaaaaaa, Szczawnica bardzo fajne miejsce!!!!!
Powrót do góry Go down
Rzeźnik

Rzeźnik


Liczba postów : 603
Age : 55
Location : Marki
Registration date : 20/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime20/8/2007, 11:59

A ja kupiłem Wake,a. To takie coś jak snowboard ale na wodę
Powrót do góry Go down
http://www.chirurgplastyczny.org.pl
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime20/8/2007, 12:31

znaczy się kupiłeś obudźdeskę Smile
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Selv

Selv


Liczba postów : 317
Location : Warszawa
Registration date : 11/09/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime11/9/2007, 14:44

Ja jeszcze chwilowo w ekipie nie jestem ale od 8 lat freestyle i freeride w alpach co roku Smile Sprzet calkiem niezly chociaz musze wymienic wiazania:)
Deska Atomica
Wiazania Burtona
Buty Nitro

Numerkow nie pamietam Smile Jak sprawdze to dam znac:)
Powrót do góry Go down
http://varkland.nazwa.pl
Alan




Liczba postów : 40
Age : 35
Location : Warszawa Polska
Registration date : 30/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime19/10/2007, 00:44

tez smigam Very Happy i wiem ze mam deske hammera jakas buty nie pamietam a wiazania do wymiany bo nie daly rady przy glebie i sie przekrecily:P generalnie jezdzilem ostatni raz jakies 2 lata temu bo mialem/mam problem z kolanami Sad
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime19/10/2007, 00:50

No to weekendy w zimie jesteśmy w górach Wink
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Gość
Gość




Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime19/10/2007, 01:28

...a przy okazji, podczas jazdy bedziemy sie ostrzeliwac kulkami z farba - tak dla utrudnienia...
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime19/10/2007, 01:49

ja chętnie na nartki Smile
rok temu wpadły mi w ręce freeride'owe Salomony i nawet nie miałem okazji ich przetestować :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Empty
PisanieTemat: Re: Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??   Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie?? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Yeahhh, kto jeździ w naszej ekipie na snowboard'zie??
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Inne rozrywki :: Snowboard-
Skocz do: