The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Radziecki noktowizor

Go down 
+3
tomash
Szpargał
Hans
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime20/9/2007, 15:28

Poczytałem, pierwsze zdanie:

Historyczna Praga była osadą, leżącą nad Wisłą naprzeciwko Starego Miasta i Mariensztatu.

Wszystko w temacie. Razz

Jak chcesz mieszkać na Pradze to sprzedaj tę klitkę na Szembeka kup sobie lofta na Szwedzkiej wybudowanego na ruinach Pollena-Uroda. Zapachy do dziś unoszą się w powietrzu.

drunken
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime20/9/2007, 15:32

A ja mieszkam na wsi... znanej obecnie pod nazwą kodową Gocław.
Czuję sie tym, nobilitowany, albowiem z okien mojej twierdzy widzę codziennie jak WMZ von Barox rozpędza swojego wierzchowca wyruszając na obchód włości, czego daję wyraz grając ku jego czci, hymn, na własnoręcznie wykutej z szyny kolejowej surmie bojowej... jak jestem w formie i opary hasish (czyt. haszszisz) mi nie przeszkadzają potrafię wytrąbić "Heil Chief" w siedmiu tonacjach i nie schodzę poniżej 110 dB. Very Happy
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime20/9/2007, 16:07

Przewietrz pokój Diggs Very Happy
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime20/9/2007, 16:08

Ja także mieszkam na Gocławiu i chwalę sobie to, że o każdej porze mogę wyjść na taras i walić z markera seriami i nikt mi dupy nie truje że za głośno. Zdarza mi się chronować marker o 2 w nocu Smile
Mam zaje... widok na most siekierkowski i resztę miasta.
Odnosząc się do "wsi" to cała Warszawa to wiocha.
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime20/9/2007, 17:26

Nie ma to jak mieszkac na zadupiu. Cicho, przyjemne, czyste powietrze, mało żuli Very Happy i ogolem fajnie. Blisko do centrum itp.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime20/9/2007, 17:41

A ja mieszkan na Bielanach i chyba niebawem zacznę walić z markera do roboli budujących mi pod nosem budynek. Trening ten niewątpliwie zwiekszy moje umiejętności snajperskie :-)
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime20/9/2007, 23:22

dopóki Cię robole nie złapią to zwiększy. Potem zmniejszy na kilka miesięcy..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 00:35

będąc w wieku szczenięcym (16 lat) napieprzaliśmy z kolesiem do budowlańców, z mojego okna, z tzw. haclówy, bardzo popularnego w moich czasach, praszczura markera paintballowego. Tylko zamiast HP miało to napęd zrobiony z poczwórnie plecionej gumy modelarskiej a strzelało "haclami" (stąd nazwa) czyli takimi zakrzywionymi gwoździami do przybijania siatki ogrodzeniowej. Jak się udało trafić w wypięte dupsko, operatora betoniarki, opięte zimową kufajką to wzbijał się w powietrze obłoczek kurzu... ale potem przyjechała milicja!!! i się trochę spękaliśmy Very Happy
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 08:35

Strzelałem w 6 klasie z haclówy do faceta z saturatorem a właściwie to do klientów. Niestety dostał po szklankach po raz kolejny i się wściekł. policzył sobie pięterka po balkonach (piąte było). Zamknął interes i znikł. Dobrze czułem że mam się bac bo zaraz pojawił się u nas i skarżypyta wypaplał mojej matce. Ta niewiele myśląc wzięła plastikową szablę i mi fest wlała Wink
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 12:28

Dawno dawno temu byliśmy z klasą (podstawówka) w Teatrze Wielkim na operze Borys Godunow. Mieliśmy stanowiska strzeleckie w lożach, paru kolesi nawalało z haclówek do orkiestry.
Na szczęście żadnym kwasem się to nie skończyło.
Powrót do góry Go down
Szymak

Szymak


Liczba postów : 1102
Age : 55
Location : Warszawa (no przecież nie będę się chwalił Markami!)
Registration date : 15/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 12:55

My kiedyś z Śżęśniqemiem strzelaliliśmy na Targówku z wiatrówki Vostok do znienawidzonych bandytów osiedlowych - prablokersów !


Dwóch z nich już nie żyje ...
Powrót do góry Go down
http://www.neurolog.civ.pl
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 13:43

ja z łuku trafiłem sąsiada w udo. Od razu cienias polecial z wbitą jeszcze strzala do swojej matki na skarge i ojciec mi luk zabral. A fajny byl - archeosportowy!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 14:14

Dawno temu na fali fascynacji hamerykańskim nindziom z półobrotu złamałem kolesiowi żebro... też poleciał się poskarżyć a ja potrenowałem na osiedlu korzystania z każdej możliwej osłony :-)

Z łuku też kiedyś ustrzeliłem kumpla. Co prawda miałem taką strzałę z końcem wystruganym w kulkę nie na ostro ale... celowałem w dupę a znajomy dostał w okolicę płuc... z metra :]

Fajne czasy Smile
Powrót do góry Go down
Szymak

Szymak


Liczba postów : 1102
Age : 55
Location : Warszawa (no przecież nie będę się chwalił Markami!)
Registration date : 15/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 14:14

Skarżył i podpierdalał mówisz ?!
A to nie był czasem wczesny Ziobro ?!
Powrót do góry Go down
http://www.neurolog.civ.pl
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 14:18

No przecierz napisał że w ziobro dostał! Dlaczego Ty go wtedy nie zabiłeś... Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 14:29

Przecież napisał że strzelał tępą strzałą a jak wiadomo z fizyki jednoimienne bieguny się odpychają Very Happy
Powrót do góry Go down
Szymak

Szymak


Liczba postów : 1102
Age : 55
Location : Warszawa (no przecież nie będę się chwalił Markami!)
Registration date : 15/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime21/9/2007, 14:42

Zero z zerem się nie zejdzie, ale inna maksyma życiowa powiada, że "ile byś nie zatapiał - gówno zawsze gdzieś wypłynie"
Powrót do góry Go down
http://www.neurolog.civ.pl
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime22/9/2007, 22:59

Oł szit!
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime23/9/2007, 23:00

a wiecie jaką ksywę ma Ziobro w języku służb? Agent 000 Wink
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime23/9/2007, 23:13

A Ojciec Rydzyk ma Tatar od Taty R (sam to dziś wymyśliłem Wink)
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Sponsored content





Radziecki noktowizor - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Radziecki noktowizor   Radziecki noktowizor - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Radziecki noktowizor
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Noktowizor - wypas

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: