The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nurkowanie z Abramem

Go down 
+3
Kiedros
Leśny Władek
Abram
7 posters
AutorWiadomość
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime14/8/2007, 15:23

Generalnie żadnego rządzenia tu nie będzie. Służę chętnie pomocą gdyż siedzę teraz w nurkowaniach.

Zainteresowanych zapraszam na Warszawską stronkę www.nautica.pl
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime14/8/2007, 20:17

Ja też nuruję i wkręcę się do Ciebie na nurkowania wrześniowe na "koparcę". Może więcej będzie chętnych Wink
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Kiedros

Kiedros


Liczba postów : 130
Age : 51
Location : Milanówek
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime14/8/2007, 21:26

Jeżeli nurek CMAS * też się liczy to mogę się dokoptować. Napisz Abram co, jak, kiedy i za ile. Nie mam własnego sprzętu oprócz ABC.
PS. Zapomniałem dodać, że nie nurkowałem od 98 r.
Powrót do góry Go down
http://www.olafek.za.pl
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime14/8/2007, 21:49

CMAS podobno jest ok. Ja mam PADI i podobno jestem gamoń Sad
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Kopiec

Kopiec


Liczba postów : 419
Location : Warszawa k/Marek
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime15/8/2007, 00:34

ja też mam trójkę CMASa ale z powodu zatok to już sobie nie ponuram...
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime15/8/2007, 02:32

Co to znaczy trójka?
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Kiedros

Kiedros


Liczba postów : 130
Age : 51
Location : Milanówek
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime15/8/2007, 11:49

CMAS * - trójka
CMAS ** - dwójka
CMAS *** - jedynka

Kursy PADI są mniej rygorystyczne w przepisach i szkoleniu. Jak byłem w Chorwacji i wynająłem nurka z PADI Master instruktor, zezwolił mi na nurkowanie wraz sobą w parze do 40 m. Moje uprawnienia z CMAS * to 20 m w parze z nurkiem CMAS ***. Najwyraźniej facet doceniał wyszkolenie nurków CMAS.
Powrót do góry Go down
http://www.olafek.za.pl
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime15/8/2007, 12:24

Tak, tak zgadza się. CMAS jest bardziej rygorystyczny. Ja tam nie mam nic przeciwko CMASowcom mimo, że istnieje odwieczny konflikt między tymi ugrupowaniami. PADI poprostu jest łatwiejsze. CMAS... te kursy trwają wieczność. Ja wszytsko robię w PADI, koniec września kończę Divemastera.

Jutro sprawdzę w firmie te koparki w Jaworznie. Jak chcecie to spokojnie możecie jechać. Nawet jak ktoś nie nurkował długo. Max deep jest 15 m. więc jest bezpiecznie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime20/8/2007, 16:05

Niech no mi kto fachowo odpowie. W nurkowaniu jestem lama kompletna, a na urlop się wybieram gdzieś gdzie są rafy i chciałbym zobaczyć jak to jest.
Ale jestem palacz nałogowy i czasem ni stąd ni zowąd zdarza mi się kaszel... (ciekawe skąd ????)... i co się dzieje jak człowieka takie coś złapie w zanurzeniu ??????
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime20/8/2007, 16:17

smialo nurkuj - nic sie nie stanie - po prostu napelnisz troche butle Smile))
Powrót do góry Go down
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime20/8/2007, 16:24

Nie ma problemu większego, popróbuj sobie z rurką w wannie albo basenie(serio!!!), lekko się zanurz, poprychaj i oddychaj po kaszlnięciu.
Powrót do góry Go down
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime20/8/2007, 16:27

Tematu koparek w Jaworznie narazie nie poruszam gdyż ja tam jade na kurs, więc nawet byśmy razem nie mogli ponurkować...
Powrót do góry Go down
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime30/8/2007, 10:28

Cuś mi obiecałeś Abram w w/w temacie...
Powrót do góry Go down
Abram

Abram


Liczba postów : 205
Age : 46
Location : Warszawa
Registration date : 10/08/2007

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime30/8/2007, 14:28

wiem, wiem, chłopaku, pamietam o Tobie, mam kurs od 5 września, jutro będę wiedział czy mam komplet czy nie, bo czekam na gościa który jest na liście i jutro ma się zdecydować. Jak oleje to jesteś pierwszy na liście Szpargał
Powrót do góry Go down
Chomikoss

Chomikoss


Liczba postów : 121
Age : 36
Location : Podkowa Leśna
Registration date : 24/02/2008

Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime26/2/2008, 01:11

cmas * (abc w piwnicy) bardzo chetnie wybiore sie na nurki Smile
Powrót do góry Go down
http://www.advert-max.pl
Sponsored content





Nurkowanie z Abramem Empty
PisanieTemat: Re: Nurkowanie z Abramem   Nurkowanie z Abramem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nurkowanie z Abramem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Inne rozrywki :: Nurkowanie-
Skocz do: