The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Butla nie trzyma

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime29/9/2007, 21:22

Kupilem butle HP CF 0.7 nabilem bo B2 do pelna i widze ze w tydzien stania na polce z 2000 sie zrobilo 250. Butla ma dwa tygodnie i prawde mowiac nie mam juz chyba rachunku (musialbym ostro poszukac). Co z tym fantem zrobic?

PS Tak to ta butla ktora moge jutro pozyczyc LW :-)
Powrót do góry Go down
Szuler

Szuler


Liczba postów : 479
Age : 45
Location : Wołomin
Registration date : 04/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime29/9/2007, 21:56

Zrób domowy test - zanurz preset w misce z wodą - jeśli wyciek z połączenia gwinowego (fillniple, manometr) to się nie mart jutro poradzimy.
Powrót do góry Go down
http://www.openspace.net.pl
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime29/9/2007, 22:16

Test wykonany, niestety niewiele sie wyjasnilo. Jedyny efekt to manoometr pelen wody Neutral W butli jest niewiele ponad 200PSI moze dlatego nie zauwazylem zadnego wycieku - jedynie z gwinta manometru cos jakby lecialo ale pewnie uciekalo powietrze z samego manometru a nie butli. Bede musial przetestowac nabita do 2000 chyba.
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime29/9/2007, 23:01

Szulek to nie była dobra rada Very Happy
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime30/9/2007, 15:53

Nabilem butle na wesolej i wlasnie sprawdzilem - powietrze spiernicza na calym obwodzie laczenia butla/preset. To zle czy bardzo zle?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime30/9/2007, 16:30

Może po prostu oring Ci pieprznął?
Powrót do góry Go down
Szuler

Szuler


Liczba postów : 479
Age : 45
Location : Wołomin
Registration date : 04/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime30/9/2007, 16:50

Uriel radzę Ci znaleść paragon. Ponoć ciężko jest wykręcić preset. Wyciek na fillniplu czy manometrze to pikuś ale jak Ci spieprza na łączeniu z butlą to już grubsza robota......ponoć......
Powrót do góry Go down
http://www.openspace.net.pl
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime30/9/2007, 22:02

Raczej nie znajde - z tego co sie orientowalem to mozna z tym powalczyc. jakis klej sie naklada na gwint itd. Ktos wie czy jest jakis punkt do ktorego mozna butle oddac? Skill?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime30/9/2007, 22:08

Miałem to samo. Po spuszczeniu powietrza do dna, wykręciłem bez problemu, ręką, cały preset. Po wymianie oringu i skręceniu, przestało uciekać. Może być jeszcze konieczność wymiany manometru, ale to od ręki ci wymienią w Skillu.
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime30/9/2007, 22:25

Ok, oring pewnie kupie w skillu. Mam co prawda troche tippmanowskich ale pewnie nie ten rozmiar. Dzieki, bede walczyl.
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime1/10/2007, 20:15

Spuscilem powietrze i faktycznie odkrecilem bez problemu preset dlonia. Na gwincie byly skrawki aluminium i jakies zaschniete gluty - nie sprawia wrazenia solidnie wykonanego. Oring wydaje sie byc w porzadku. Wyciagnalem smieci i skrecilem moze bedzie ok. Strasznie tlusta ta butla w srodku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime1/10/2007, 20:53

te zaschnięte gluty to mógł być taki uszczelniacz co to "nigdy nie wysycha", tłusta? to nie dobrze, może ci się "silnik diesla" zrobić. Ja bym to wypłukał ciepłą wodą z jakims płynem do naczyń. A oring lepiej wymienić na nowy, mój tez wyglądał na dobry Smile
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime1/10/2007, 21:59

Uhu, naczytalem sie o wybuchowych butlach smarowanych WD40.

Jak wyplucze to ludwikiem to zona bedzie potem strzelala bańkami? To by nawet nie bylo glupie na TDL - przeciwnik bylby zdezorientowany.

A tak serio to gdzie moge kupic oring do butli? Skill?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime1/10/2007, 22:22

zerknij na allegro, tam często sprzedają wszelakie oringi
Powrót do góry Go down
Selv

Selv


Liczba postów : 317
Location : Warszawa
Registration date : 11/09/2007

Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime1/10/2007, 22:26

Ktos mowil o oringach w wesolej... Nie jestem pewny czy nie Kula.
Powrót do góry Go down
http://varkland.nazwa.pl
Gość
Gość




Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime1/10/2007, 22:40

Ja mówiłem w 6 poście tego wątku ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Butla nie trzyma Empty
PisanieTemat: Re: Butla nie trzyma   Butla nie trzyma Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Butla nie trzyma
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Butla nurkowa.
» Butla dla Chomikossa
» Potrzebna butla na TDL-a
» jaka butla? draxxus czy stako ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: