The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime4/10/2007, 23:03

jakie polecacie? jakich używacie?
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime5/10/2007, 00:24

Intek 4040
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime9/10/2007, 22:58

Namierzyłem przedstawiciela firmy INTEK.Kupiłem wreszcie słuchawki do swojego radyjka.Cena nowego MT 4040 ze słuchawkami;355 zl.
Powrót do góry Go down
Szuler

Szuler


Liczba postów : 479
Age : 45
Location : Wołomin
Registration date : 04/09/2007

krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime9/10/2007, 23:17

Gdyby ktoś chciał takie słuchawki jak ma Szymak to chętnie odstąpie po dobrej cenie.
Powrót do góry Go down
http://www.openspace.net.pl
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime9/10/2007, 23:32

Wlasnie robie budzet wydatkow paintball'owych na najblizsze miesiace (bo i tak bede mniej gral, wiec rozejrze sie za sprzetem) i te radyjka zajmuja mi w nim troche za duzo miejsca. Szczerze mowiac wola pakowac pieniadze w sprzet do grania, a nie w sprzet do gadania - tak pamietam, ze sa potrzebne - nie podwazam tego, ale...
... nie ma na rynku tanszych, ale tez nadajacych sie do gry?

Macie moze jakies propozycje? A jezeli nie, to czemu wlasnie te sa najlepsze...(i czemu tyle kosztuja)?
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime9/10/2007, 23:50

Rafik:Engel i Kobylin kupili sobie jakieś tanie radia i uzywali ich na Wesołej.Moze widzą jak działały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime9/10/2007, 23:57

kula napisał:
Rafik:Engel i Kobylin kupili sobie jakieś tanie radia i uzywali ich na Wesołej.Moze widzą jak działały.

Dzieki - zapytam przy okazji TDL'a

(Moj budzet zaczyna odzyskiwac nadzieje Wink )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime10/10/2007, 00:04

Biorąc pod uwagę fakt, że pomiędzy stanowiskami daje się spokojnie komunikować krzykiem uważam, że na TDLa radyjka są do rzyci Smile Zresztą nawet ktoś z wielmożnych Templariuszy mówił w Wesołej, że tutaj radyjka to się nie przydadzą :]
Powrót do góry Go down
Szuler

Szuler


Liczba postów : 479
Age : 45
Location : Wołomin
Registration date : 04/09/2007

krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime10/10/2007, 00:22

Mnie też wkrewia gra z radyjkiem dlatego stwierdziłem że będę go używał w ostateczniej ostateczności. Poza tym na bank ludzie będą podpowiadali ziomalom po utracie życia jak się sprawy mają. No niby kto to skontroluje?
Powrót do góry Go down
http://www.openspace.net.pl
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime10/10/2007, 00:45

Skontrolować łatwo, wystarczy zmonitorować pasmo. I "podpierdolić" do sędziego Very Happy,
Radio przydać się może, na pewno nie zaszkodzi go mieć, ważne żeby nie nadużywać.

Dlaczego Maycom 4040, mówią, że ma najlepszy zasięg spośród radyjek semi-prof. Po za tym można je kupić w wariancie 2 Watowym. Niby niedozwolone w Polsce ale kto to sprawdzi Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime10/10/2007, 00:53

Okreslenie "najlepszy zasieg" jeszcze do mnie trafia, ale jakie znaczenie ma "wariant 2-watowy"? I jakie sa inne? I czemu jest zabroniony?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime10/10/2007, 02:41

no to może inaczej. Każdy kiedyś przez to przechodził. Przeczytałem dużo opinii użytkowników tego radia zanim go nabyłem.
I z radyjek na które nie trzeba zezwolenia o tym modelu mówiono najpochlebniej. Kupując to radio i wysyłając oświadczenie, że potrzebujesz go do odsprzedaży po za granice Polski możesz dostać model z 2 Watowym nadajnikiem (większy zasięg, w płaskim terenie do 8 km). Bez zezwolenia możesz używać w Polsce radia z nadajnikiem o mocy 0,5 W. Reszty się sam domyśl Smile Inne są gorsze. Radio nie jest najważniejszym elementem wyposażenia Very Happy Ale to jest moje zdanie. Ja swojego jeszcze w praktyce nie wykorzystywałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime10/10/2007, 03:37

Dzieki Diggs.

A tak na marginesie - to byla szatanska wypowiedz... Liczbe postow miales ustawiona na trzy szostki Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime10/10/2007, 04:11

sam widzisz Very Happy jeszcze jeden argument "za" Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Empty
PisanieTemat: Re: krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się   krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
krótkofalówki/walkie-talkie/urządzenia do porozumiewania się
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: