The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czy warto inwestowac w mody

Go down 
+4
Selv
Leśny Władek
razor
janekziomal2
8 posters
AutorWiadomość
janekziomal2

janekziomal2


Liczba postów : 9
Registration date : 16/09/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime5/10/2007, 19:50

Jak wyzej w temacie - chciałbym poznać Wasze opiniie
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime5/10/2007, 19:55

no właśnie Smile

czy warto ze zwykłego autocockera 2004 prostock zrobić super cockera? (choć super nie będzie już przez samo stare body)
czy lepiej kupić elektropneumatyka ?
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime5/10/2007, 20:55

Kupic elektropneumatyka.
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Selv

Selv


Liczba postów : 317
Location : Warszawa
Registration date : 11/09/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime5/10/2007, 21:22

I wtedy dodawac mody xD
Powrót do góry Go down
http://varkland.nazwa.pl
Rzeźnik

Rzeźnik


Liczba postów : 603
Age : 55
Location : Marki
Registration date : 20/08/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime5/10/2007, 23:27

Jak to jest? W cansusie Ego 07 jest za 3600 z hakiem, a w Skillu mówia mi , że po zajebistych zniżkach dla nas jest za 3650?
Powrót do góry Go down
http://www.chirurgplastyczny.org.pl
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime5/10/2007, 23:40

Rzeźnik napisał:
Jak to jest? W cansusie Ego 07 jest za 3600 z hakiem, a w Skillu mówia mi , że po zajebistych zniżkach dla nas jest za 3650?

Bo to jest lepsze Ego od Kansusowego a za jakosc sie placi.
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime6/10/2007, 13:59

to jakaś pomyłka jest - skoro nowego Angela One można dostac za 2200 to Ego nie powinno kosztowac wiecej niz 2199.
Powrót do góry Go down
janekziomal2

janekziomal2


Liczba postów : 9
Registration date : 16/09/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime6/10/2007, 20:38

mi chodzilo raczej o mody - wyglad, naprzyklad zeby przerobic sobie markera na m16 albo kalacha
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime6/10/2007, 22:15

To zalezy... Z jednej strony sa ludzie, ktorzy lubia taki bardziej militarny klimat. Sa tacy, ktorzy tego nie lubia. Up to you.

Ale dla mnie takie mody maja jedna wade - zwiekszaja wage i wielkosci markera, dzieki czemu troche trudniej sie gra i latwiej Cie trafic...

Niby to nierwielka roznica, ale przy szybkiej grze juz pare zdarzylo mi sie, ze kulki przelatywaly bardzo, bardzo blisko...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime6/10/2007, 22:36

dla mnie marker to przede wszystkim ma być zajebiście sprawne urządzenie do strzelania kulkami, wygląd to sprawa wtórna, nie powiem fajna przy lansie parkingowym, ale wtórna Smile
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime6/10/2007, 22:42

Zgodzę się z przedmówcą. jako posiadasz tipka mam szerokie pole do popisu jesli chodzi o mody. Nie kupilbym moda który tylko zmieniałby wygląd markera bo to zbędna waga, wydatek i zapewne dodatkowa kubatura markera. To moj głowny zarzut to sp8 i x7 - zeby wygladaly cool maja dowalone od cholery zbednego plastiku.

Gdybym chcial militarny marker to bym kupil RAP jakis (gdybym mial drukarnie kasy w piwnicy oczywiscie).
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime11/10/2007, 11:21

Leśny Władek napisał:
Kupic elektropneumatyka.

no i kupiony Smile

przyznam że to inna jakość gry,
kiedy się biegnie/idzie przez pole, wiedząc że masz niezawodny sprzęt i że nie zetnie, ani nie pęknie w lufie kulka w krytycznym momencie,
można idąc trzymać przeciwnika za przeszkodą i nie pozwalać mu się wychylić, aż do momentu kiedy przeciwnik już jest odsłonięty (vide Kilian Very Happy ) Smile
Powrót do góry Go down
Kilian

Kilian


Liczba postów : 127
Age : 42
Registration date : 21/09/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime11/10/2007, 11:25

Nie pamiętam kiedy mnie ustrzeliłeś? Chociaż jak już schodziłem to jako ostatni więc waliło kilku gości na raz. Mogłem przeoczyć jednego strzelca.
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime11/10/2007, 11:51

to była jedna z ostatnich gier, kiedy już sam zostałeś za dalszym budynkiem (startowałeś od ciemnej strony), zaszedłem Cię od lewej (mojej), czyli od Twojej prawej.
Powrót do góry Go down
Kilian

Kilian


Liczba postów : 127
Age : 42
Registration date : 21/09/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime11/10/2007, 12:13

Dostałem w lufę wtedy... A was było chyba jeszcze z 5.
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime11/10/2007, 12:56

no, ale było fajnie:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy warto inwestowac w mody Empty
PisanieTemat: Re: Czy warto inwestowac w mody   Czy warto inwestowac w mody Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy warto inwestowac w mody
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Markery-
Skocz do: