The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oprogramowanie.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Oprogramowanie. Empty
PisanieTemat: Oprogramowanie.   Oprogramowanie. Icon_minitime14/10/2007, 15:11

Wziąłem wczoraj na TDL'a swojego Boba Longa który na jedynie tryb semi. Na miejscu, jako że identycznego ma kolega z Krejsers okazało się że ten model ma rampingi. Niestety mój nie ma. Podobno to wina oprogramowania.
Czy można w Bobkach zmienić oprogramowanie, jeśli tak to jak??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Oprogramowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Oprogramowanie.   Oprogramowanie. Icon_minitime14/10/2007, 21:41

Te Bobki to nówki? Jaką masz tam płytkę w środku?

Aczkolwiek... ja tam bym na Twoim miejscu na semi nie narzekał Smile Dzisiaj z ciekawości włączyłem sobie Millenium Ramping w Mini. Nie da się strzelać. Nawet przy ustawieniu, że dopiero 9.5 bps wyzwala ramping praktycznie od razu w niego wchodziłem. Chociaż gdzieś czytałem, że Mini ma zwalone rampingi (w sensie, że i tak niezgodne z zasadami) Smile
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Oprogramowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Oprogramowanie.   Oprogramowanie. Icon_minitime15/10/2007, 00:58

Yuurei, wiesz, ciężko mi się wkręca klamkę jak biegnę i strzelam z biodra. Wolę ramping Wink
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Oprogramowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Oprogramowanie.   Oprogramowanie. Icon_minitime15/10/2007, 01:02

napisz Hans na priva do Kiedrosa - temat plytek w markerach (w szczegolnosci w Bobach) ma w malym palcu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Oprogramowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Oprogramowanie.   Oprogramowanie. Icon_minitime15/10/2007, 08:16

Ewentualnie poszperaj tutaj, może coś znajdziesz:

http://www.pbnation.com/showthread.php?t=26282
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oprogramowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Oprogramowanie.   Oprogramowanie. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oprogramowanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Markery-
Skocz do: