The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gdybym chciał kupić...

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 15:47

Panowie, nie kłóćta się. Różnice w optyce to można porównywać przy powiększeniach rzędu 30x40 cm i więcej. Na monitorze czy na 10x15 to można się pochwalić babci fotką z urny wyborczej ;-)

Jeśli jest jakaś różnica w jakości między 3,2 a 5 MPixów to może ona jedynie wynikać z generacji matrycy.

Gdybym chciał kupić... - Page 2 1368120

To jest zdjęcie z 4Mpixów jak coś. Smile Owszem optyka była zacna ale nadal pozostają to 4Mpixy.
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 15:51

I powiedz jeszcze Yuurei że to zdjęcie to właśnie Ty zrobiłeś...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 15:53

Jak to powiesz, to staniesz sie moim "fotograficznym cielcem" Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 15:57

zajebista fota, a to rozgrzane powietrze nad wydechem Very Happy mniam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 16:05

To akurat nie moje. Ja, poza jednym epizodem, nie jeżdżę na wyścigi :-)

Gdybym chciał kupić... - Page 2 1268811

To jest jeden z moich epizodów na torze w Poznaniu.

Moje foty se możecie obejrzeć u mnie na stronie ;p
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 16:54

roznica pomiedzy motocyklem zielonym i niebieskim jest jak pomiedzy Ego, a Ionem ; )

Popieram Yuureia - 99% procent fotek prezentuje sie teraz na ekranie laptoka. Z ciekawych rzeczy do kupienia to na dnaich ma wyjsc jakis Olympus robiacy 300 na sek. czy jakos tak.
To bylaby fajna zabawa!



p.s.
to rozgrzane powietrze to filtr w fotoszopie - zgadlem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 17:09

Nie. Przy ciepłej pogodzie tak prezentuje się powietrze za wydechami motocykli :-)

Co do porównania tomash... no cóż. Różnica w cenie między dwoma obiektywami to jakieś 20 tysięcy złotych Smile
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 17:12

no ja wiem, ze powietrze faluje na skutek podgrzania, ale tu jest podejrzanie regularne pomimo, ze motocykl idzie po luku. Masz jeszcze jakies takie ze zblizenia z rurą i takim samym efektem?
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 17:13

i nie hcodzilo mi o porownanie zdjec, tylko o to ze facet jezdzi po torze jakims takim malo sportowym motocyklem (ale ja jestem kompletnym lajkonikiem w temacie motorów Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 17:50

To pierwsze zdjęcie jest chyba z MotoGP albo WSBK czyli profeska. To moje jest z dni Yamahy w Poznaniu. Różnica w kasie też spora jeśli chodzi o sprzęty i ich przeznaczenie Smile

Zbliżenia niestety nie mam. Możliwe, że regularność powietrza jest spowodowana panningiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime19/10/2007, 18:23

Bardzo prosta zależność między skrótem patrzenia kamery a szybkością motoru, nie zdążyło się unieś w górę i tyle... te powietrze
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime20/10/2007, 21:11

Diggs, podaj mi prosze numery totolotka na dzisiaj. Jak zajrzysz pozniej niz losowanie, to podaj prosze na środę (w zasadzie wystarczy mi nawet 5 z 6 numerow).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime20/10/2007, 21:17

6, 22, 38, 39, 41, 47, to na środę - myślę, że spokojnie możesz z 50 tysięcy postawić.
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime25/10/2007, 12:16

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime25/10/2007, 13:03

....e tam... to też, na pewno, w photoshopie... Wink
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime25/10/2007, 13:15

Ty lepiej sprawdz wyniki totolotka Diggs Wink
Powrót do góry Go down
Chomikoss

Chomikoss


Liczba postów : 121
Age : 36
Location : Podkowa Leśna
Registration date : 24/02/2008

Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 11:30

baardzo polecam hybryde fuji 6500 Smile
Mam ją i jestem baardzo zadowolony Smile
Cena przystepna Smile
Powrót do góry Go down
http://www.advert-max.pl
Sponsored content





Gdybym chciał kupić... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gdybym chciał kupić...   Gdybym chciał kupić... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gdybym chciał kupić...
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Inne rozrywki :: Fotografia-
Skocz do: