The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Akwarystyka - oaza spokoju

Go down 
+2
kobylin
Engel
6 posters
AutorWiadomość
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 14:15

Ktos z was moze interesuje sie akwarystyka? Ja jak narazie to musialem z jednego 200 litrowego akwa zrezygnowac Sad z powodu braku czasu ale po maturze jakiegos holendra wystartuje Very Happy Musze sie zadowolic 112l. jak narazie, ale i tak nie idzie mi to jak bym chcial scratch
Powrót do góry Go down
kobylin

kobylin


Liczba postów : 83
Age : 31
Location : Nadarzyn
Registration date : 11/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 14:33

Ja mialem akwarium ale sie popsulo
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 14:50

...i oddales je mi Razz
Powrót do góry Go down
kobylin

kobylin


Liczba postów : 83
Age : 31
Location : Nadarzyn
Registration date : 11/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 14:52

a Ty zagazowales rybki CO2 mialem takie ladne krewetki
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 15:07

no fakt, uwaga na co2 i badziewne reduktory ktore potrafia sie same rozkrecic Sad Z jakies 60 krewetek mi padlo wtedy, nie wspominajac ryb Sad
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 15:34

Ja mialem rybki ale kiedys wyjechalem na dwa dni a lampka sie przechylila oparla o akwarium i sie przez te kilkanascie godzin zrobila zupa rybna. Teraz wole kota od rybek.
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 16:04

Tak wogole to moja przygoda z akwarystyka zaczela sie od malutkiej kuli z piakiem i malym karpikiem ze stawu. Dalej byla kula z gupikami (ale to mi dawalo frajdy, w szczegolnosci jak sie rozmnozyly). Nastepnie mialem akwa 30 litrowe, potem juz coraz wieksze. Ale rodzacy gupik w szklanej misce pozostanie mi zawsze w pamieci Very Happy
Powrót do góry Go down
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime3/11/2007, 19:30

Moje dzieci miały kulę z welonami. Któregoś dnia Kasia zaatakowała kulę z bańki, straty po stronie welonów: 1 KIA.
Po stronie Kasi bez strat.
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime4/11/2007, 14:56

Ja miałem akwarium holenderskie 250 l.
Kiedyś znów mam zamiar sobie założyc.
Akwarystyka to zajebista zajawka.
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime4/11/2007, 15:11

No, zajebista jest. Wszczegolnosci holendry. Ludzie mysla ze utrzymanie takiego akwarium pelnego roslin to prosta sprawa, ale prawda jest taka ze juz latwiej utrzymac morskie akwarium niz holendra. Polecam stronke: http://www.roslinyakwariowe.pl/
oraz http://www.holenderskie.pl/ - obejrzyjcie sobie akwaria z drugiego linku a zrozumiecie o co mi chodzi Very Happy
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime4/11/2007, 15:12

Wszczegolnosci te: http://www.holenderskie.pl/forum/viewtopic.php?t=19135&start=90
(zdjecia sa w polowie, wiec troche trzeba do dolu przewinac). To juz normalnie sa arcydziela Very Happy
Powrót do góry Go down
skaut

skaut


Liczba postów : 243
Age : 35
Location : warsaw united ///dzielnica sexu i biznesu saska kępa
Registration date : 29/08/2007

Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime4/11/2007, 18:43

łeeeeee wyjebka! bez kitu takie zielone jest zajebiste. jak bede miał kiedys własny kwadrat i miejsce w nim to cos takiego mega zajwkowe Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime4/11/2007, 20:49

Fajne Smile ale chyba nie dla mnie Smile wolę swoje psy Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Akwarystyka - oaza spokoju Empty
PisanieTemat: Re: Akwarystyka - oaza spokoju   Akwarystyka - oaza spokoju Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Akwarystyka - oaza spokoju
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Inne rozrywki :: Inne ciekawe hobby-
Skocz do: