The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wyprzedaż sprzętu painballowego

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Qbas

Qbas


Liczba postów : 11
Age : 46
Location : Ząbki k/wawy
Registration date : 02/10/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime23/11/2007, 21:51

W związku z pilną potrzebą zorganizowania $$$ na odbiór nowego motoru, zmuszony jestem sprzedać moje zabawki. Zanim trafią na allegro postanowiłem sprawdzić czy Ktoś z Was nie chciałby czegoś kupić:

1. Marker ION sprowadzony jako nowy w sierpniu tego roku (aluminiowe body + oryginalne, q-lock feed, obniżka z ON/off, CP spust aluminiowy, CP przedni uchwyt z regulatorem ciśnienia, grip dye, lufa SP Tactical 20”) w stanie praktycznie idealnym po konserwacji 700 pln

2. Zestaw FREAK wkładki 679, 682, 684, 687, 689, 691, 691, 693, 695 + back stalowy z gwintem ION + front 14” aluminium + front 14” Stiff-tip(z wlokna szkalnego) – całość w oryginalnym pudełku – 400 pln

3. Butla Carbon Fiber 4500 – 300 pln

4.Maska Empire Vents Avatar + szybka przezroczysta podwojna, czarna podwojna, nowa zolta podwojna 250 pln

5. Loader VL Vlocity Black (kupiony na tdl wesola w skilu) 300 pln

6. Loader Empire Reloader B with Rip Drive (ukruszyl sie rip drive i pojawily sie male pekniecia przy szyjce – co nie wplywa na dzialanie – jednak mam do niego fabrycznie nowy Diamond Somke Body Kit) 300 pln

7. Mamba 70 pln

8. Pas „seedballowy” Dye + 4 duze faty 100pln

9. Kamizelka taktyczna czarna z miejscem na plecach na 4 faty + butla i masa roznych kieszeni 100pln

10. Marker DYE DM6 kolor oliwkowy – fabrycznie nowy w pudelku + to wszystko co w zestawie być powinno (klucze, uszczelki, smar, instrukcja, GWARANCJA, dwuczesciowa lufa, barel bag, naklejka itp.) 2000 pln

11. Orange Bolt do DM6 – możliwe ze do innych tez pasuje 100 pln

12. Repair Kit DM6 Medium – fabrycznie nowy 100 pln

Odbior osobisty w wawie, ceny w granicach rozsadku lub przy zakupie kilku pozycji moga podlegac negocjacji
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime23/11/2007, 21:58

Chyba wezme DAY-A DM 6.To ten co sprawdzałeś w Labie /
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime23/11/2007, 22:05

Sory, ale już nie aktualne.Przepraszam za zamieszanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 04:16

spłuczke to bym zakupił


A to co? Ty Qbas juz nie bedziesz grał??? czy to tylko tymczasowo?
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 13:22

Pas i maskę wezmę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 13:35

Hans napisał:
Pas i maskę wezmę.

To już tylko kajdanek brakuje I love you
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 13:39

Głodnemu seks na myśli Smile
Czy szybki w masce są takie same jak w Eventsach??
http://pure-paintball.com/product_info.php?cPath=22_35&products_id=760
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 13:40

Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 19:33

3. Butla Carbon Fiber 4500 – 300 pln

jak z legalizacją? do kiedy? jaka to butla dokładniej?


4.Maska Empire Vents Avatar + szybka przezroczysta podwojna, czarna podwojna, nowa zolta podwojna 250 pln

jaki kolor tej maski

5. Loader VL Vlocity Black (kupiony na tdl wesola w skilu) 300 pln

biorę Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 21:11

Razor Smile przepraszam ale na velo to ja się wcześniej zapisałem Very Happy:D:D
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 21:22

ee...myślałem że chcesz reloadera B Very Happy
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 21:24

A na maskę i pas ja:)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 21:25

no fakt, dopiero później przeczytałem, że są 2 spłuczki, ale chcę tylko velo Smile mam juz jedno z czipem i chcę dla Syna kupić drugie... warto Smile
Jak się bardzo uprzesz to odpuszczę, ale wiesz... Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 21:56

Kurde a ja sie o pas pytalem na priv'ie, a nie tutaj... Ale dobra Hans - w razie czego Ci ustapie Wink
Powrót do góry Go down
Qbas

Qbas


Liczba postów : 11
Age : 46
Location : Ząbki k/wawy
Registration date : 02/10/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 22:56

Sytuacja jest oczywiscie przejsciowa i caly czas bede garal (tylko przez jakis czas na pozyczonym sprzecie). Poprostu w tygodniu mialem telefon ze Honda sie postarala i sprowadzili mi motocykl ponad miesiac wczesniej, a ja nie zdazylem jeszcze sprzedac starego

Reasumujac deklaracje:

Diggs - spluczka VL
Hans - maska i pas z fatami

Razor - co do butli to szczegoly sprawdze w poniedzialek (calosc sprzetu lezakuje w firmie)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 23:14

potwierdzam deklarację Smile jak podasz mi nr. konta to przeleję kasiorkę Smile mój e-mail - ggto@hot.pl
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 23:16

A ja się mogę z Tobą spotkać Qbas, albo podjedź motorem Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime24/11/2007, 23:48

Hans to jak się będziesz spotykał to możesz mi odebrać spłuczkę... plizzzz Very Happy
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime11/12/2007, 21:39

Qbas jeżeli ten marker Daya jest jeszcze aktualny to gdzie można go obejżeć ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyprzedaż sprzętu painballowego Empty
PisanieTemat: Re: Wyprzedaż sprzętu painballowego   Wyprzedaż sprzętu painballowego Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyprzedaż sprzętu painballowego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Sprzedam/kupię-
Skocz do: