The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Deska do freeride'u.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime24/11/2007, 13:50

Pora zmienić deskę. do śmigania.
Mam w piwnicy dwie deski. Salomon CLASSIC i szerokiego flowa na puch.
Szukam czegoś pomiędzy Boardercrossem i Freeridem.
Orientuje się ktoś co nowego się w deskach dzieje, bo mój rozwój się zakończył 3 lata temu i nie jestem na bieżąco.
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime24/11/2007, 17:02

Polecam ta stronke: http://supersklep.pl/

Moze to nie to co szukasz: http://supersklep.pl/produkty/kolekcja_meska/snowboard/deski/deska_snowboardowa_burton_08_blunt_151/
ale to jest normalnie deska moich marzen Very Happy Jest cudna Wink
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime24/11/2007, 17:05

Hans właśnie do freeridu dobra jest ta szeroka do puchu. W weekend strasznie się męczyłem bo jeżdżę na freestyleowej (jest za wąska).
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime25/11/2007, 22:15

Bo jeździć to trzeba umić tongue
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime25/11/2007, 23:35

LW, owszem ale są freeridowe wąskie, które nadają się na trasy i mają mniejszy promień skrętu.
Tak się składa że chyba wyjadę z kuzynem i jego kolegami a oni po 3-4 dniach jeźdzenia poza trasami zabawiają się w "ściganie", które mi się niemiłosiernie podoba. Problem w tym że deska zjazdowa na twardych butach nie dla mnie więc muszę znaleźć coś z miękkimi wiązaniami. Poczytałem troszku ale technika idzie do przodu a ja zatrzymałem się daawno temu Smile
A jeździć umim i to nieźle. Jako osiągnięcie podam że ledwo się wykpiłem od kary grzywny za ściągnięcie lawiny w La Plaigne gdzie, jako znawcy jeżyka francuskiego znak "PISTE FERMEE" rozszyfrowaliśmy jako "TRASA TRUDNA" Wink
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime26/11/2007, 14:38

To tu jeździsz na twardych wiazaniach lamerze???
Szybko zmieniaj na mięciutkie!
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime26/11/2007, 23:21

Nie, na twardych sprzedałem Wink
Sprzedam swojego Flowa Warpa i Salomona Classica i szukam coś lekkiego i może jakieś step-in'y...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime27/11/2007, 03:16

a chodziło, jak sie domyśliłem Very Happy o "część zamkniętą" ? (przydaje się czytanie blaszek informacyjnych na drzwiach wagonow PKP Very Happy:D:D


chłopaki o czym Wy w ogóle mówicie????? co to jest step-in??? i cała reszta. Pytam ze zdrożnej ciekawości bo nigdy na tym jeździć nie będę Wink
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime27/11/2007, 03:20

Pietu pitu. Próbowałeś? Pewnie nie, bo jak byś spróbował to by s jeździł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime27/11/2007, 03:23

nie spróbowałem, za stary juz jestem. Nogi mi nie trzymają tak jak dawniej, kolanka chyba o kilka razy za bardzo sforsowałem Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Deska do freeride'u. Empty
PisanieTemat: Re: Deska do freeride'u.   Deska do freeride'u. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Deska do freeride'u.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Inne rozrywki :: Snowboard-
Skocz do: