The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Troche banalne pytanie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime5/12/2007, 01:23

Jak rozkrecic lufe Boomsticka?

Teoretycznie to trzeba pokrecic, nie... Wink

Tylko, ze lufa, ktora kupilem troche lezala w szufladzie u poprzedniego uzytkownika i za cholere nie jestem w stanie jej odkrecic. Znacie jakis sposob na rozkrecenie jej tak, by uszkodzic powierzchni wewnatrz lufy?

Z adapterem mialem ten sam problem, ale kombinerki daly rade. Tyle, ze tam moglem ich tak uzyc, zeby nie zachaczyc o wnetrze adaptera...

A propos... przyszedl mi do glowy troche dziwny pomysl, ale moze Wy wiecie lepiej. A moze DYE ma dwuczesciowe lufy, ktorych nie da sie rozkrecic?
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime5/12/2007, 02:30

ma. Mojego 16" boomsticka nie da sie rozkrecic. Tzn. da sie, ale tylko raz bo jest klejony.

Pytanie - po co go w ogole chcesz go rozkrecac?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime5/12/2007, 10:39

1) Bo troche nietypowa sytuacja w ktorej mam lufe spyderowska, gwint markera cockerowski i adapter, ktory to laczy.

2) A srednica lufy jest troche za szeroka do kulek, ktorymi gramy - przelatuja z latwoscia.

Wiec gdyby sie to dalo rozkrecic, to poprostu dokupilbym odpowiedniego back'a (gwint, srednica) i zamienil. Ale jesli sie nie da, to musialbym pomyslec o calej lufce.

Tomash - czy ta wersja klejona ma jakies "zewnetrzne" znaki, po ktorych mozna ja poznac?
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime5/12/2007, 11:04

ma. Jak próbujesz rozkręcić to się nie daje rozkręcić.

Jak masz gwint kokerowski to polecam zakup uzywanego freaka, albo Dye Ultralight -pokazują sie w ogloszeniach. Uzywanie adapterow nie jest dżezi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime5/12/2007, 11:41

No to mam chyba jednak klejony - bo za cholere nie jestem w stanie rozkrecic pomimo krecenia...

Dzezi'owosc to mnie raczej malo kreci... Bardziej juz mnie kreci niepotrzebne przedluzanie lufy... W dodatku bez rzadnych konkretnych korzysci.

A propos - ktos chce kupic niezla lufe z gwintem Spyderowskim?

Dzieki za odpowiedzi Tomash.
Powrót do góry Go down
Kiedros

Kiedros


Liczba postów : 130
Age : 51
Location : Milanówek
Registration date : 10/08/2007

Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 11:14

Spróbuj pdgrzać go suszarką i wtedy kręć. Nic nie gwarantuję ale może się udać.
Powrót do góry Go down
http://www.olafek.za.pl
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 13:44

Podgrzac ktora czesc? Czy poprostu miejsce zlaczenia?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 14:43

miejsce złączenia.
Tylko tak myślę, że producent po coś to klejenie wykonał i czy rozkręcenie nie spowoduje jakiegoś uszkodzenia?
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 15:02

Nie podgrzewaj tego !!! Po to jest sklejone żeby bylo. Jak poszukasz na forach informacji to znajdziesz posty ludzi, ktorzy pytali czym skleic boomsticka zeby znowu dzialal.

zreszta wpisz w google.com glue dye boomstick i poczytaj.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 16:40

Dobrze, ze mam teraz sporo roboty i nie moge tak od razu przejsc od Waszych porad do czynow ;-)

O ile zrozumielem Kiedrosa, to porada podgrzania byla na wypadek, gdyby to byl jednak ten rozkrecany... O ile dobrze zrozumialem Tomasha to tych klejonych nie rozkrecac chocby nie wiem co...

Poczekam do jakiegos naszego spotkania i wtedy Wam pokaze te lufke. Wtedy moze uda sie dojsc do tego, czy rozkrecac, czy sobie darowac. Trudno - na razie bede mial sprzet z "nie-dzezi" adapterem ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 16:40

Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 16:46

kup ultralighta. Ja mojego boomsticka kupilem dajac ogloszenie na PSI: "Kupie czarnego boomsticka lub ultralighta do Angela, 16 lub 18 cali". Za dwa dni moglem przebierac w ofertach i za dobrego boomsticka zaplacilem 200 zlotych (teraz zaluje bo byl w super stanie 18" ultralight za 180 zł, i teraz wzialbym ultralighta bo lzejszy).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime6/12/2007, 17:12

Najpierw musialbym sprzedac tego Boomsticka. Na dwie lufy tymczasowo mnie nie stac. Szkoda, ze to spyderowski gwint... Niewiele osob bedzie chcialo kupic lufe, ktora jest prawie wiecej warta niz marker ;-)

PS @Tomash - zajebisty podpis pod postami Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Troche banalne pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Troche banalne pytanie   Troche banalne pytanie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Troche banalne pytanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Noob'owe pytanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Lufy-
Skocz do: