The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pas DYE Attack Pack Pro

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
zioło

zioło


Liczba postów : 108
Age : 42
Location : Warszawa
Registration date : 04/01/2008

Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime18/1/2008, 16:49

Nosze się z zamiarem zakupu pasa DYE Attack Pack Pro. Ktoś miał z nim do czynienia? Mogę prosić o opinie ewentualnych posiadaczy powyższego pasa?

Zioło
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime18/1/2008, 18:19

Rozumiem,że to pas speedowy.Jest u nas paru ludków grających w pasach,może coś wiedzą.
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime18/1/2008, 21:37

Jak on wygląda?
Ja chyba taki mam i jest średni
Powrót do góry Go down
zioło

zioło


Liczba postów : 108
Age : 42
Location : Warszawa
Registration date : 04/01/2008

Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime19/1/2008, 13:45

Wygląda jak ten linku, dlaczego jest "średni"?


www.pbreview.com/productpics/?action=view&photo=1686&product=3366" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">http://cdn-www.pbreview.com/productpics/?action=view&photo=1686&product=3366
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime19/1/2008, 15:36

kula napisał:
Jest u nas paru ludków grających w pasach

Ukryta Komturia ZK Białołęka.
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime19/1/2008, 16:14

Mam właśnie taki. Jest ok, chociaż ciężko włożyć do niego fata po naładowaniu spłuczki.
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime19/1/2008, 16:45

Chyba w kazdym pasie jest ten problem - ja w SM tez musze druga reka sobie pomagac. Idea pasa jest taka ze grasz w speeda i wyrzucasz faty po uzyciu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime19/1/2008, 16:54

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pas DYE Attack Pack Pro Empty
PisanieTemat: Re: Pas DYE Attack Pack Pro   Pas DYE Attack Pack Pro Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pas DYE Attack Pack Pro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: