The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 czy ktos uzywal Hammerheada?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 00:43

szukam informacji o lufie Hammerhead (gwintowana, 5 backow i front za ok. 500 PLN), bo chce cos dokupic do tego EGO, zeby jakos odroznic je w tlumie:

http://www.kansus.pl/product_info.php?cPath=12_58&products_id=1603
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 02:53

podoba mi się ta lufa, mam nadzieję, że nie rościsz sobie jakichs praw "znalazcy" Wink
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 02:57

yyyyy no nie roszcze sobie, oczywiście, że nie. Gdzieżby tam. Zreszta zaraz i tak sie pewnie okaze, ze jest do bani i najlepszy jest boomstick albo stock.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 03:01

trzeba Hansa podpuścić Smile u niego to migiem idzie, jak go podpalimy to za tydzień będzie ja można na akademii przetestować Very Happy
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 03:16

nieee no co Ty - Hans by sie bal miec gwintowaną lufę, żeby się policja nie przyczepila.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 18:53

Pytałem się dzisiaj w MadSheepie a propos Hammerheadów. Powiedzieli, że sprzedali kilka ale jakieś rewelacje do nich nie wróciły. Tak więc ani nic specjalnego na plus jak i na minus.
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:18

Hammerhead to kupa. W Owcy mi ją odradzili Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:22

Po prostu chcieli żebyś szybko wyszedł Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:23

A co doradzają w Owcy?


i czym uzasadnili tą światłą ale jakże oszczędną opinię "KUPA" ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:24

Publicznie lepiej nie mówić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:24

dlatego pytam na naszym forum... Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:26

Ale lufy są dostępne publicznie ;p

Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:27

ale opinie, nie...



cos czuję Yurę, że KUPĘ wiesz na ten temat :p
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:30

Skupienie nie jest lepsze jak przy jakiejkolwiek lufie.
Opinia była taka żę choć nie sprzedają to Dye lepszy bądź Freak Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:32

Ale na który temat? Luf?
Nie wiem co polecają w ofcy bo się nie pytałem. Pytałem się odnośnie Hammerheadów skoro Tomash coś chciał wiedzieć a oni to sprzedają ;p

Ja bym polecał Dye bo miałem, używałem i jest ok ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime23/1/2008, 23:54

jak sie ramping włączy to zadne skupienie nie jest potrzebne... ;P chyba, że nad rachunkiem za kulki Very Happy
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime24/1/2008, 00:07

Chlopaki,walnijcie sobie po lufie i będziecie nagwintowani.
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime24/1/2008, 02:13

sprawdzilem opinie na pbreview no i wychodzi, ze nie jest to lufa dla mnie (tnie kulki, trudna do czyszczenia). Tak wiec kupie dye ultralite.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





czy ktos uzywal Hammerheada? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktos uzywal Hammerheada?   czy ktos uzywal Hammerheada? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
czy ktos uzywal Hammerheada?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czy ktos to rozpoznaje????

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Lufy-
Skocz do: