The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 jaka lufa do draxxusa ??

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
FLIPPER

FLIPPER


Liczba postów : 118
Age : 46
Registration date : 22/01/2008

jaka lufa do draxxusa ?? Empty
PisanieTemat: jaka lufa do draxxusa ??   jaka lufa do draxxusa ?? Icon_minitime28/1/2008, 15:15

Witam
lufy jakiego kalibru najlepiej pasuja do kulek draxxusa?

z tego co widzialem to .688 jakies jeszcze?

jakie srednice freak'a polecacie?

a moze krok dalej... Smile zakup jakiej lufy polecacie ?? Smile
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

jaka lufa do draxxusa ?? Empty
PisanieTemat: Re: jaka lufa do draxxusa ??   jaka lufa do draxxusa ?? Icon_minitime28/1/2008, 15:28

jak masz komplet freaka to dobierz taka wkladke, ktora pasuje - tu nie ma co polecac przez internet.

Jak nie masz freaka to kup dye titanium boomstick lub dye ultralight 0.688 bo nawet jak dostaniesz inne kulki to przejda.
Powrót do góry Go down
Cygan

Cygan


Liczba postów : 62
Age : 47
Location : Wołomin
Registration date : 17/09/2007

jaka lufa do draxxusa ?? Empty
PisanieTemat: Re: jaka lufa do draxxusa ??   jaka lufa do draxxusa ?? Icon_minitime28/1/2008, 16:05

Ja mam freka i gram zawsze na jednej z trzech wkładek: 0.679, 0.687, 0.689.
Ale ja gram na koksie więc muszę mieć zawsze super dopasowana kulkę do lufy, jak grasz na jakimś innym markerze to wystarcza Ci pewno tylko te dwie o większej średnicy. A jak jeszcze nic nie kupiłeś to zrób tak jak pisał tomash:) - kup se boomsticka
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

jaka lufa do draxxusa ?? Empty
PisanieTemat: Re: jaka lufa do draxxusa ??   jaka lufa do draxxusa ?? Icon_minitime28/1/2008, 17:22

dokładnie, wszystkie draxxusy na razie którymi grałem (frostbite, podium, blaze, inferno, hellfire) są w wielkościach .685-.688 (testowane na wkładkach freaka)
więc mając backa .688 w sumie zawsze będzie b.dobrze (no chyba że np. za rok rozmiar się mocno zmieni, ale to chyba mało prawdopodobne?)
Powrót do góry Go down
FLIPPER

FLIPPER


Liczba postów : 118
Age : 46
Registration date : 22/01/2008

jaka lufa do draxxusa ?? Empty
PisanieTemat: Re: jaka lufa do draxxusa ??   jaka lufa do draxxusa ?? Icon_minitime28/1/2008, 18:23

Wielkie dzieki za info
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jaka lufa do draxxusa ?? Empty
PisanieTemat: Re: jaka lufa do draxxusa ??   jaka lufa do draxxusa ?? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
jaka lufa do draxxusa ??
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» jaka butla? draxxus czy stako ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Lufy-
Skocz do: