The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jaką maskę JT kupić?

Go down 
+3
skaut
kula
Engel
7 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 15:09

Jest sens brania full coverage? No i żadna w skillu nie ma żółtej szybki, a taka by mi najbardziej pasowała.
No to jak? Pomożecie? Very Happy
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 16:27

Z tego co wiem to full jest niewygodne w uzyciu. Osobiscie podoba mi sie ta: http://www.skill.com.pl/sklep/product_info.php?cPath=218&products_id=3482
Zwykla proflex 8mka w fajnej kolorystyce. Pyatnie czy chcesz sie ograniczyc do jt? Bo sporo osob od nas pokupowalo sobie te oto maski: http://www.kansus.pl/product_info.php?cPath=5_106&products_id=769 pirat
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 16:28

Gall,jak grasz w okularach to tylko JT.Kwestia parowania.
Powrót do góry Go down
skaut

skaut


Liczba postów : 243
Age : 35
Location : warsaw united ///dzielnica sexu i biznesu saska kępa
Registration date : 29/08/2007

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 16:33

i nie kupuj maski z chełmem Smile
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 16:35

Niemieckie hełmy Wink są fajne Wink Sabotage gra w takich Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 17:16

Kula a grałeś w Ventsie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 17:18

No i mozna sobie jeszcze zrobić parę zastrzyków podskórnych z żywicy epoksydowej, wtedy to wystarczą takie okularki do pływania...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 17:25

No właśnie myślałem o tej JT, co podesłał Engel, tylko ja mam wielki łeb i nie wiem czy nie będzie za mało zasłaniać Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 17:47

JT są dość obszerne. Ostatnio z ciekawości przymierzyłem Flex 8 u Owiec i muszę przyznać, że przyjemnie się zaskoczyłem.
Powrót do góry Go down
Mnich

Mnich


Liczba postów : 395
Age : 52
Location : Mrozy
Registration date : 20/09/2007

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 18:11

Mam JT F8 zasłania dobrze, jest wygodna, tylko mi niestety mimo podwójnej szybki paruje, ale ja się mocno pocę Smile

Dlatego założyłem wentylator i wyciąga wszystko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 19:33

Gall, przymierz sobie Ventsa zanim podejmiesz decyzję
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 19:42

Nie widzę Ventsów w ofercie Skilla Smile
Powrót do góry Go down
end




Liczba postów : 112
Age : 33
Location : Wars i Sawa ?
Registration date : 29/10/2007

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime19/2/2008, 19:48

z kolei chłopaki z Ranger mówią że flex 7 jest najlepszy bo od tej gumowej szczęki się kulki czasem odbijają i nie ma splata
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 02:38

Ja gram w Proflexie (miekka szczeka i miekkie uszy). Bardzo leciutka, tylko przy trafieniach w uszy (bardzo rzadziutko) czasem czuc bardziej, niz przy standardowej masce.
Parowania nie zauwazylem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 05:07

Gall napisał:
Nie widzę Ventsów w ofercie Skilla Smile

jeśli Skill czegos nie posiada w ofercie to chyba mozesz sobie kupic gdzie indziej, tak myślę Smile, a przymierzyć sobie możesz od Hansa, Szulera albo mnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 13:04

Ode mnie też możesz przymierzyć Wink
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 13:09

Gall napisał:
Jest sens brania full coverage? No i żadna w skillu nie ma żółtej szybki, a taka by mi najbardziej pasowała.
No to jak? Pomożecie? Very Happy

jeśli chcesz być prawą ręką BRX, to raczej będziesz musiał mieć full coverage Smile
Powrót do góry Go down
zioło

zioło


Liczba postów : 108
Age : 42
Location : Warszawa
Registration date : 04/01/2008

Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 13:13

Ja miałem kiedyś maskę JT Proteusa i mogę ją z czystym sercem polecić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 13:17

Yuurei napisał:
Ode mnie też możesz przymierzyć Wink
Nie, dziękuję... Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 13:27

Od Yurę'a możesz pożyczyć, do przymiarki, ochraniacz genitaliów...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 13:45

A od dynksa super tajny fat analny :>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 13:54

no niewiem... od roku go nie wyciągałem i bez niego, nawet przez chwilę, czułbym się jakis taki... pusty... Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime21/2/2008, 15:27

Kupiłem JT Flex 07, spod ósemki wystawały mi uszy Smile
I Vlocity juniora - ma może ktoś niepotrzebnego chipa? Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaką maskę JT kupić? Empty
PisanieTemat: Re: Jaką maskę JT kupić?   Jaką maskę JT kupić? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaką maskę JT kupić?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam maske V-Force Shield Camo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: