The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kupię elektrospłuczke i ION'ka

Go down 
+5
Nill
Hans
razor
kula
Bartek
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 21:03

Teraz biega jak ciągnik ursus :]

A tak nawiasem ile kosztuje jajon?
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 21:04

Ten nowy 700 zl. w Skillu.
Powrót do góry Go down
Ice_man

Ice_man


Liczba postów : 73
Age : 45
Location : Warszawa
Registration date : 04/01/2008

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 21:04

http://matys.home.pl/forum/ads_item.php?id=2183

tu jest bardzo sympatyczny Ion...Nowy kosztuje ok 600 zl a tu masz za 700 z zajefajnym dodatkami....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 21:21

Dodatki pewnie droższe były niż marker Very Happy
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 21:24

Pytanie w jakim stanie ten marker.Nowy to zawsze nowy.
Powrót do góry Go down
Bartek

Bartek


Liczba postów : 12
Age : 36
Location : Warszawa
Registration date : 24/02/2008

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 21:30

dokładnie... ja tam chromowanej baterii i ręcznie struganej lufy nie potrzebuję... wiele nie potrzebuję Smile
starczy mi podstawowa wersja. Ale dzięki za link... poczytałem sobie wiele nieznanych mi słów Very Happy
Powrót do góry Go down
end




Liczba postów : 112
Age : 33
Location : Wars i Sawa ?
Registration date : 29/10/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 21:35

jaa mam Ion'a na sprzedaż, chodzi idealnie, delikatny dla kulki dzięki czemu b. mało ścięć ;] a niestety musze coś z nim zrobić żeby zakupić eteka, napisz na prv to jakoś postaram Ci się dogodzić xD (posiada już q-feed neck) Płytka US (4 tryby strzelania - semi,full-auto,ramping oraz burst)
Powrót do góry Go down
Ice_man

Ice_man


Liczba postów : 73
Age : 45
Location : Warszawa
Registration date : 04/01/2008

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 22:06

Bartek napisał:
dokładnie... ja tam chromowanej baterii i ręcznie struganej lufy nie potrzebuję... wiele nie potrzebuję Smile
starczy mi podstawowa wersja. Ale dzięki za link... poczytałem sobie wiele nieznanych mi słów Very Happy


uwierz mi, ze zostaly wymienione niezbedne rzeczy....a koszt tych czesci, slusznie zauwazyl Yurek, przewyzsza wartosc markera...
Powrót do góry Go down
Selv

Selv


Liczba postów : 317
Location : Warszawa
Registration date : 11/09/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime25/2/2008, 23:20

Ja tam zaczynalem (ze 2 lata albo i lepiej) od BT 16 elite i nawet dobrze sie gralo xD
Powrót do góry Go down
http://varkland.nazwa.pl
Gość
Gość




Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 00:14

Ja kiedyś zaczynałem grać z takim pistoletem "Precyzja" i też dobrze się grało Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 00:17

Też takie miałem, sztuk dwie, w kaburach u mojego pięknego pasa kowbojskiego Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 02:25

hehehe, jestem od was starszy z 15 lat a tez miałem "Precyzję" Smile
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 02:50

Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 02:55

http://www.printo.republika.pl/warszawa/leksykon_zabawki.htm

I to najlepsze:
Kalejdoskop - prześliczna zabawka, rozwijająca zmysł estetyczny i wyobraźnię. Była to rurka z twardego kartonu, jakby rodzaj lunety. Wewnątrz wyłożona lusterkami, na końcu znajdowała się wydzielona cześć, wypełniona kawałkami kolorowych szkiełek, koralików, kawałków plastiku. Obracanie kalejdoskopem powodowało przemieszczanie szkiełek, a ich obraz, odbity w kilku lusterkach tworzył symetryczne wzorki cudownej urody. Działanie hipnotyczne i uzależniające. Notowano nawet kilku godzinne seanse bez przerw. Po uzyskaniu szczególnie efektownego wzorku, należało zmusić rodziców by delikatnie, nie naruszając struktury, podziwiali nasze dzieło. Rodzic miał obowiązek wykazać oszołomienie wielkim plastycznym talentem dziecka. Oszołomienie powinno potęgować się wraz z nowymi kompozycjami podsuwanymi do oceny, aż do osiągnięcia stanu histerii.

Małe żołnierzyki - zestawy plastikowych żołnierzyków produkcji RFN. Sprzedawane w pudełkach po kilkadziesiąt sztuk. Z trzech podstawowych zestawów najbardziej popularny to "Africa Corps "
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 03:03

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 03:18

dozbrajasz się?

a kalejdoskop był zajebisty Very Happy, tylko sie nie dał powtórnie złożyć Smile
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 03:57

A szkiełka były plastikowe i mało ich było.
MOim zdaniem mieliśmy ciekawsze dzieciństwo niż będzie miał mój syn.
Powrót do góry Go down
Mnich

Mnich


Liczba postów : 395
Age : 52
Location : Mrozy
Registration date : 20/09/2007

Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime26/2/2008, 11:28

My mieliśmy !dzieciństwo!, w którym często do dobrej zabawy wystarczył patyk i odrobina wyobraźni a nasze dzieci mają !przygotowanie! do zadań dorosłych Sad

Z obserwacji własnych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kupię elektrospłuczke i ION'ka   Kupię elektrospłuczke i ION'ka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kupię elektrospłuczke i ION'ka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KUPIE butle HP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Sprzedam/kupię-
Skocz do: