The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2

Go down 
+4
Szymak
Szpargał
Hans
Leśny Władek
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 13:01

Pań jest więcej w ASG niż w paincie, w piątkowo-sobotnią noc bawiłem się w Błoniu z dwiema agentkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 13:09

Ej... wiecie co. Wyrywaliście jakieś dupy z ASG i nie wzieliście ich na wspólne zdjęcie (spodni ;-)). Chyba Was znielubię Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 13:20

no właśnie... złamali jeden z najważniejszych punktów Kodeksu Zakonniczego mówiący o współdzieleniu białogłów... Leśny !!!! klęczysz na grochu we włosiennicy i masz 30 dni abstynencji seksualnej (włącznie ze zwierzątkami domowymi i stymulacją ręczną)!!!
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 16:22

Leśny Władek napisał:
Po prostu zdjąłem spodnie. Zreszta sam widziałeś...
Widziałem, obrzezane członki, takie jak Twój, zawsze wzbudzają podziw wśród niewiast znudzonych "normalnymi" kutasikami.
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 17:08

Jedna jarmułka wiosny nie czyni Smile
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 17:25

TO nie jarmułka a wysuszony napletek...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 17:38

Wysuszony napletek LW należy od ogółu Templariuszy, traktowany jest jako relikwia i lezy bezpiecznie w Skarbcu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 20:12

Tak mi się przypomniało, a propos :>

Stary rabin przechodzi na emeryturę. Ponieważ przez cale życie dokonywal obrzezania, zebrała mu się pokaźna kolekcja 10.000 napletków. Zastanawia się, co z tym zrobić, idzie do kuśnierza i pyta, czy on coś z tego wykombinuje. - Tak, rebe, zrobię - daj mi tydzień do namysłu. Za tydzień rabin przychodzi i pyta: - I jak Szlomo? Masz pomysł, co zrobić z tych napletków? - Rabbi, ja mam już pomysł. Ty mi zapłać 1000 złotych zaliczki i przyjdź za tydzień. Rabin przychodzi za tydzień i pyta, jak postępują prace. - Rabbi, to będzie coś niesamowitego! Daj jeszcze 100 złotych i przyjdź za tydzień. Rabin wyciąga pieniądze i dziwi się, co też kuśnierz szyje, że tyle to ma kosztować. Za tydzień pyta kuśnierza: - Szlomo, czy już mogę odebrać moje zamówienie? - Rabbi, ja już kończę, za tydzień przyjdź po odbiór, a teraz daj jeszcze 50 złotych, bo praca jest ciężka. Rabin chcąc nie chcąc płaci jeszcze 50 i wychodzi. Po tygodniu pyta: - Szlomo, możesz pokazać, co dla mnie uszyłeś? - Oczywiście, rabbi , tu jest twoje zamowienie! Daj mi jeszcze 50 złotych i paczka jest twoja. Rabin wyciaga z oporami pieniądze, zżyma się, że aż tyle Szloma od niego chce, płaci i z wielką ciekawością otwiera piękne pudełko. W pudełku zawinięty w papier spoczywa ... portfel! - SZLOMO! PORTFEL! Za 1200 złotych ty mi uszyleś PORTFEL? 1200 za taki mały portfel?! To złodziejstwo - Rabbi, rabbi, ty się uspokój, 1200 to niedużo! Ty weź ten portfel do jednej ręki, ty go delikatnie potrzyj drugą ręką... O! Widzisz! Ty masz walizkę!
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime24/9/2007, 20:17

Laughing Walizka powiadasz Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2   23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
23 września - niedziela Baza rakietowa Nadarzyn 2
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 28.10 niedziela Kajetany - Baza Rakietowa
» SCENARIUSZ FTG-Nadarzyn(2.03.2008)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Templariusze grają w .... :: Gry lokalne-
Skocz do: