The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ET albo WoW

Go down 
+2
Leśny Władek
Selv
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 00:34

Yuurei napisał:
Nieprawda. Jeszcze za "moich czasów" czyli ładnych parę lat temu środowisko nawoływało żeby pisać Linuks nawet w mianowniku. Tak samo jak Ś.P. Bielecki krzyczał, że nie "dżawa" tylko "java" :-)
Prawda
http://newbie.linux.pl/?id=article&show=38
http://www.antylameriada.net/lpisownia/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 00:35

Bielecki był specyficzny ale to był człowiek mózg Smile
Oczywiście, że nikt nie używa raczej wyrażeń typu dwumlask :-) Ale spolszczenie linuxa do linuksa to nie był wymysł tylko jednej osoby i pamiętam, że tępiono objawy pisania linux, linuxem (nie wspominając już o linuchu Very Happy) na grupach, forach i ircach Smile
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 00:37

Przypisuja mu tez termin Międzymordzie jako rozimy odpowiednik Interface Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 00:43

Selv napisał:
Ja tam jeszcze ciagne w WoW'a...

Moze sie polapia w koncu coraz wiecej osob przechodzi na Pingwina:)

1. Darmowy
2. Wszystko altane bardzo szybko
3. OS:)
...

i całe mnóstwo innych zalet, zwłaszcza w dziedzinie usług webowych, serwerowych, skalowalności, itd.
Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 00:43

próbowałem kiedyś przeczytać jego jedną z ostatnich książek,
w ogóle to nie miało sensu.
po przeczytaniu jednego zdania, nie za bardzo wiedziałem co autor miał na myśli, więc przeczytałem jeszcze z 2 razy
i się okazało, że w ogóle nie znam Javy i jestem głupi i nic nie rozumiem Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 00:45

Gall napisał:
Yuurei napisał:
Nieprawda. Jeszcze za "moich czasów" czyli ładnych parę lat temu środowisko nawoływało żeby pisać Linuks nawet w mianowniku. Tak samo jak Ś.P. Bielecki krzyczał, że nie "dżawa" tylko "java" :-)
Prawda
http://newbie.linux.pl/?id=article&show=38
http://www.antylameriada.net/lpisownia/

No tak... ale to się dotyczy znaków zastrzeżonych czy nazw obcych. A wtedy jakoś koniecznie chcieli wprowadzić Linuksa do języka polskiego. Tak jak Janosika do ZUSu ;-) Myślałem, że do tego czasu już im się udało i słowo "Linuks" istnieje w języku polskim :-)
Mówiłem, ja nie na czasie.

Będę zatem mówił "kernel" ;-)
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime31/10/2007, 00:51

razor napisał:
próbowałem kiedyś przeczytać jego jedną z ostatnich książek,
w ogóle to nie miało sensu.
po przeczytaniu jednego zdania, nie za bardzo wiedziałem co autor miał na myśli, więc przeczytałem jeszcze z 2 razy
i się okazało, że w ogóle nie znam Javy i jestem głupi i nic nie rozumiem Smile

Niestety jego ksiazki byly dosyc hardcorowe. Facet podobno genialnie nauczal na zywo. Ja sie zalapalem na jeden wyklad tylkoa potem polozyla go choroba. Ostatnia ksiazke (Java XP) pisal na maksa szybko zeby zdazyc przed smiercia i to niestety widac jak sie ja czyta.
Powrót do góry Go down
yanczi

yanczi


Liczba postów : 50
Age : 37
Location : Warszawa - Bialoleka
Registration date : 14/02/2008

ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime15/3/2008, 15:02

To ja dobilem do 70 magiem Wink na burning legionie ale to juz bylo ciezkie uzaleznienie Very Happy pomoglo tylko sprzedaz konta ;/ imo inaczej sie nie da z tym zerwac Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ET albo WoW - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ET albo WoW   ET albo WoW - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ET albo WoW
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Inne rozrywki :: Gry komputerowe-
Skocz do: