The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ile wytrzyma marker??

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime26/9/2007, 23:25

Czy ktoś z Was wie ile strzałów wytrzyma marker?
Powrót do góry Go down
Szymak

Szymak


Liczba postów : 1102
Age : 55
Location : Warszawa (no przecież nie będę się chwalił Markami!)
Registration date : 15/08/2007

Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime26/9/2007, 23:28

Jeśli z ostrej, to jeden
Powrót do góry Go down
http://www.neurolog.civ.pl
Gość
Gość




Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime26/9/2007, 23:39

Zależy jeszcze jaki marker. Ja miałem Staedtlera i był całkiem wytrzymały ale jak najechałem na niego fotelem to nie wytrzymał :-)
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime27/9/2007, 00:19

Twoje Ego Hans wytrzyma 1 664 202 strzaly, a pozostałe Twoje markery o 258 strzalow wiecej (czyli o prawie dwa faty więcej!).

Żeby uprzedzić pytanie skąd tak dokładne informacje - otóż zadzowniłem do producentów. Na początku nie bardzo chcieli powiedzieć, ale podałem im numer PIN do Twojej złotej karty Citibank i wyspiewali wszystko.

Abstrahując nieco od właściwego pytania - widzę, że koledzy powyżej są bardzo dowcipni, a ja w tym temacie nie widzę nic śmiesznego. Co więcej jutro dzwonię do producenta forum, żeby zapytać ile postów wytrzyma.
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime27/9/2007, 00:34

Nie mam złotej karty. Nie stać mnie.
A pytanie całkiem serio. Czy widzieliście kiedyś marker z dużym przebiegiem??
Skoro to urządzenie mechaniczne to się zużywa. Większość elektromarkerów ma liczniki strzałów więc można określić ilość strzałów po jakiej marker się psuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime27/9/2007, 00:40

Mnie się tam jeszcze nigdy nie zepsuł, ze starości... ale zawsze można mu zrobić szlif i wymienić pierścienie, a na oponach zrobić nadlewki... mózgowych Very Happy

Ja widziałem marker z dużym przebiegiem. I Ty też widziałeś, jest to słynny ArcheoCocker z którego pierwsze kulki wystrzelono przy polowaniu na mamuty Wink
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime27/9/2007, 00:45

Całkiem serio to masz rację Hans. W moim Angelu jest np. napisane w instrukcji, że zepsuje się kiedy licznik pokaze 800 000 strzalow. Ale bylem sprytny - kiedy nabiłem 780 000 oddałem klamke do pana Kazka co mi cofał licznik w samochodzie. Od tej pory minął rok, a klamka działa!

Poczytaj instrukcje do swoich markerów, na pewno znajdziesz rozdział "Po ilu strzalach marker sie psuje" - tam szukaj.
Powrót do góry Go down
Kopiec

Kopiec


Liczba postów : 419
Location : Warszawa k/Marek
Registration date : 10/08/2007

Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime27/9/2007, 00:56

Mam marker Stabilo Boss - czarny, długo nie wytrzymał bo skuwki nie założyłem i wysechł...

Ale to ja taki gapa jestem, normalnie to 28 kartek A4 zapisanych czcionką 8pt (około - producent mi nie odpisał na smsa ale znalazłem na forum dla profesjonalistów )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime27/9/2007, 03:14

Reasumując te światłe uwagi. Hans zakup gdzieś silos zbożowy z demobilu, napełnij go kulkami i jak poziom spadnie do 1 metra od gruntu to będzie oznaczało, że juz czas wymienić marker na nowy Very Happy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ile wytrzyma marker?? Empty
PisanieTemat: Re: Ile wytrzyma marker??   Ile wytrzyma marker?? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ile wytrzyma marker??
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaki marker?
» Marker snipera nocnego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Markery-
Skocz do: