The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mundur dla drużyny- Propozycje

Go down 
+9
Szpargał
Leśny Władek
tomash
kula
skaut
Uriel
razor
Engel
Hans
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 00:39

Koledzy,
Jako że o mundurach amerykańskich mam nie najlepsze mniemanie, a do tego cena oryginału odstrasza, postanowiłem zaproponować to co możecie znaleźć w linku.
Moim zdaniem ten wzór camo jest lepszym w warunkach europejskich a mundur który ja noszę ma około 4 lat, więc odpada argument że "nieoryginalny".
Swoją droga oryginalny byłby fajniejszy Smile

http://www.allegro.pl/item252106440_mundur_splintertarn_spodnie_bluza_rozmiar_m.html
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 01:43

Hans... zlituj się Smile a może czarne? z lateksu?
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 01:53

Diggs, co poradzę że mam awersję do munduru Hamburgejros. Inna sprawa że camo hamerykańskie jest, w porównaniu z niemieckim cieniutkie.
Poza tym LW napewno podskoczy z radości ja przyjdzie mu w takim grać Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 03:34

Ja nie podskoczę, bo w sumie to mi zwisa kalafiorem w czym gram, kupiłem takie bo inni mieli Smile i dopóki to sie nie zużyje to innego nie kupię. A jakbym miał spróbować obiektywnie ocenić, to jednak camo woodland jest ładniejsze niż to z linka, ładne mundury to Niemcy mieli w wojnie nr.2, teraz to wygladają jak ochotnicza straż pożarna z Przeworska po gaszeniu pożaru w oczyszczalni miejskiej Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 08:07

I mnie ta mryba w czym gramy. Byleby to byl jeden wzor - nie bede co chwila zmienial ciuszkow Wink

A z reszta ten sam koles z allgero ma do sprzedania rowniez woodland - wydaje mi sie, ze bylby dopuszczalny w druzynie - cena nie jest duzo wyzsza
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 09:01

Powrót do góry Go down
razor

razor


Liczba postów : 379
Age : 44
Location : wawa/ochota
Registration date : 04/10/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 09:51

z ciekawych to multicam, tylko drogi:)
http://www.henrikc.dk/camouflage/com_multicam_front.jpg
http://www.wannabe.uk.com/GRAW%20013.jpg
http://www.multicampattern.com/img/dropzonecombo.jpg

multicam vs woodland
http://www.multicampattern.com/IMAGES.htm

chociaż podejrzewam że aż tak bardzo nie zależy drużynie na super kamuflażu:)

mi się zawsze szwedzki podobał
http://www.sklep.vest.pl/images/foto/odziez/szwedzkie-spodnieBDU.jpg
ale chyba za jasny na polskę Smile
Powrót do góry Go down
Engel

Engel


Liczba postów : 382
Age : 35
Location : Nadarzyn
Registration date : 10/09/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 09:59

Multicam fajowy. Soja droga sam nie wiem czemu wszyscy sie tak na tego us woodlanda zawzieli. Chyba chodzi o to by cala druzyna miala ten sam wzor, ale czemu akurat woodland? Z tego co widze to wszyscy wszedzie maja woodlanda.
P.S. Nie zebym byl przeciwny woodlandowi, osobiscie mi sie podoba, ale wydaje mi sie ze moznaby cos ciekawszego zalozyc na pole.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 10:45

Multicamy są fajne ale ktoś chyba w Nadarzynie pdoczas rozmowy mówił, że materiał badziewny, krępujący ruchy i z wbudowaną minisauną :-)
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 10:48

Slyszalem ze brytyjski woodland jest super *runs for cover*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 11:53

a może majtki Borata ???... tylko z naszywką byłby lekki problem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 12:09

Jak rozumiem Libri jest po to, zebysmy sie szkolili i potem zasilili jedna z komturii Zakonu, si?

W czym gra teraz Zakon? O ile sie nie myle to w woodlandzie, si?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 13:27

no... nareszcie Cool
Powrót do góry Go down
skaut

skaut


Liczba postów : 243
Age : 35
Location : warsaw united ///dzielnica sexu i biznesu saska kępa
Registration date : 29/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 15:45

digital camo Smile zajebisty i wógóle

a ja i tak nie zmienie swojej bluzy bo polski kamuflaz ale z rip stopu jest najlepszy Smile
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 22:04

Panowie ! Propozycja Hansa wynika z mojej namowy .Te mundury są tansze o połowe od woodlanda i moze to spowodować mozność zakupu przez młodszych kolegów.Pozatem woodland się mocno spiera i robi się zbyt jasny jak na nasze lasy.
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 22:14

Uzupełnienie:jednak myśle,ze pozostaniemy przy woodlandzie,bo nosi to wiekszość druzyny.Hans będzie musial zmienić wdzianko.Jezeli trzeba bedzie załatwić woodland,to mam dojście do oryginałów kontraktowych w troche nizszej cenie niz sklepowa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 22:24

Kula daj w razie czego znac jak by wygladaly koszty.

Drugie rozwiazanie to Szczur - wiem, ze bedzie mogl sprowadzic z USA (nie wiadomo jeszcze kiedy).

Trzecie to aukcje - czasem mozna kupic taniej, czasem uzywany (nie wiem jak Wam, ale mnie to zupelnie nie przeszkadza... wlasnie licytuje mocno uzywana bluze - DO NOT TOUCH IT Wink )
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime5/10/2007, 22:43

Podaje ceny:kontraktowe BDU WOODLAND komplet 240 zl.Pełna rozmiarówka,oczywiscie nowe.
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime6/10/2007, 13:54

ja tam lubiłem moj oryginalny mundur holenderski (leśny kamuflaż). Woodland jest badziewny, ani tak dobry material, ani tak dobre kamo. Ale nosze bo druzyna powinna wygladac jednakowo.
Natomiast jak juz bedzie kasa w kasie to chetnie bym zapropnowal zmiane na digital camo i co najwazniejsze na jednakowe maski camo!

Pierwsze co widac u typa to spluczke i maskę.
Powrót do góry Go down
Hans

Hans


Liczba postów : 1305
Age : 49
Registration date : 02/09/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime7/10/2007, 00:13

Kupię tego woodlanda, niech Wam będzie, ale na treningach nie zamierzam w nim grać to może się nie spierze Smile
Poza tym splintertarn jest najlepszy:)
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime7/10/2007, 01:56

ja tam by chcial zeby moj sie spral, ale sie nie spiera i nadal ma te swoje zywe radosne kolorki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime7/10/2007, 02:19

ugotuj go w pralce, dodaj, wybielacza, Ace, sody kaustycznej... ale jak "zniknie" to ja nie biorę odpowiedzialności Very Happy
Powrót do góry Go down
Uriel

Uriel


Liczba postów : 385
Age : 42
Registration date : 10/09/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime7/10/2007, 10:05

Na spluczke trzeba sobie uszyc pokrowiec, najlepiej z kutasami, fredzelkami i wszytkim co pomoze zatrzec ten piekny ksztalt watroby kaszalota lewitujacej nad graczem.
Pokrowiec powinien byc w kamo mundury zeby bylo stylowo :-)
Powrót do góry Go down
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime7/10/2007, 21:58

Myśle nad tymi mundurami.Jest tyle fajnych wzorów camo.chciałoby sie je mieć. No ale jest woodland,więc trzeba coś poradzić na te durne,jaskrawe kolory. No i wymiśliłem,ze sprawe rozwiąże zmiana rippstopu na materiał mieszany,który spiera się duzo mniej i nie robi się taki jaskrawy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime7/10/2007, 22:18

Kula ja chyba zaproponuję zmianę Twojej ksywki na "Krawiec" a nawet "Krawiec z Panamy" Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mundur dla drużyny- Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mundur dla drużyny- Propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: