The Templars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mundur dla drużyny- Propozycje

Go down 
+9
Szpargał
Leśny Władek
tomash
kula
skaut
Uriel
razor
Engel
Hans
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
kula

kula


Liczba postów : 1124
Age : 56
Location : W-wa Saska Kępa
Registration date : 29/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime11/10/2007, 21:15

Apropos załatwinia to mam pytanie do Szymaka Samobieznego,gdzie mozna kupić taką torbę wojskową jak twoja ?
Powrót do góry Go down
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime14/10/2007, 22:51

Hans napisał:
Szpargał, poczytałem wątek i już wiem że mi się to podoba.
Trochę pecha miałeśSmile

Ano miałem, nie wiem po jasną cholerę goście szli drogą jak barany, musiałem strzelac bo by mnie zdeptali. A że byłem sam nie miałem szans na uleczenie ani nawet wsparcie. Taki urok milsimów Smile

Teraz właśnie wróciłem z 4 dniowego w górach. Ciepło to nie było... Ale klimatycznie Cool

kula napisał:

Apropos załatwinia to mam pytanie do Szymaka Samobieznego,gdzie mozna kupić taką torbę wojskową jak twoja ?

kula, bardzo fajne sprzęty robi Miwo: www.miwo-military.com
tam są min. torby, plecaki, chlebaki.
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime14/10/2007, 23:19

Szpargal, czegos nie rozumiem - szli droga i by Cie zdeptali? Chyba nie lezales na drodze, ani w rowie?
I jeszcze jedno chcialbym zapytac - taki doswiadczony gracz, majac typow jak na widelcu i strzelajac pierwszy pojechal tylko jednego (tez czytalem ten opis)? Ubezpieczali sie jakos?

Tak podpytuje bo mnie ciagnie do takich klimatów (czy dopuszczalna jest gra z magazynkiem na 200 kul z farbą?)
Powrót do góry Go down
Leśny Władek

Leśny Władek


Liczba postów : 1792
Age : 53
Location : Książenice koło Nadarzyna
Registration date : 10/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 00:19

W moim M4 magazynek jest na 68 kul więc niezgodnie z rzeczywistością, a inni maja na 200 nawet Wink
Powrót do góry Go down
https://thetemplars.forumpolish.com
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 00:36

niewazne na ile oni mają magazynki bo ja gram na rozbicia tongue
Pytanie ilu moglbym zasypac Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 01:05

Było tak: już była noc, sprawdzałam budynek na którym miał być cel pozorny (kod do odczytania). Nie było, więc szedłem do innego budynku (wiedziałem że są jeszcze dwa inne bo byłem tam dwa razy przed grą na rozpoznanie). W momecie przekraczania drogi z za zakrętu wyszli na mnie DAX i Szelo niejaki. Widziałem sylwetkę pierwszego i czekałem aż drugi się pokaże aby pojechać obu, ale szli w uebezpieczeniu. No i jak Szelo był 2m ode mnie nie mogłem pozwolić aby wszedł na mnie i go zastrzeliłem, a DAX ( którego nadal nie widziałem) pojechał mnie.

Potem poszliśmy razem na kolację na bagnach do ich kryjówki, później przespałem się w lesie i wróciłem do cywilizacji.
Najlepsze było to, że oni znają dobrze warszawskie środowisko ASG i nie spodziewali się zupełnie takiej akcji, że ktoś ich w nocy zaskoczy. Teraz już uważają na moją obecność na tych imprezach :-)
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 01:11

OK - rozumiem, ze w nocy pojechales go z 2 metrow - da rade. Ale jak ten drugi typ pojechal Ciebie? Swieciles czyms?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 01:57

Pewnie wystrzelił "świnkę".... amerykańcy mają takie cuś do rozwalania np. czołgów albo piechoty w transporterach na dużej powierzchni, to taka kaseta z sub-amunicją, jak się już rozpełznie to leci do ziemi ponad 6000 ładunków, a każdy to zdaje się około 200 gramów bardzo wydajnego ładunku wybuchowego... i pewnie tym Szpargała pojechali Wink
Powrót do góry Go down
Rzeźnik

Rzeźnik


Liczba postów : 603
Age : 55
Location : Marki
Registration date : 20/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 10:26

To jest bomba kasetonowa, która jak myślę jest zabroniona przez Konwencję ONZ. Ale Amerykanie mają to oczywiście w dupie
Powrót do góry Go down
http://www.chirurgplastyczny.org.pl
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 11:23

Te drugi szczelał na słuch, w ciemność. Ja nie miałem pojęcia gdzie jest a on słyszał strzały więc miał przewagę. I tyle.
Ale adrenalina lepsza niż na zwykłych strzelankach :-)
Powrót do góry Go down
tomash




Liczba postów : 1089
Age : 50
Registration date : 19/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 12:06

czyli następna pozycja na Twojej liście sprzętu to tłumik Wink.

My mieliśmy teraz emocje na TDLu - fajnie było.
Powrót do góry Go down
Szpargał

Szpargał


Liczba postów : 169
Registration date : 28/08/2007

Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime15/10/2007, 12:49

A ja miałem milsima w górach, tu jest parę fotek:
http://picasaweb.google.com/JacekSidi/MilsimGRski11141007BeskidNiski
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Mundur dla drużyny- Propozycje   Mundur dla drużyny- Propozycje - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mundur dla drużyny- Propozycje
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Templars :: Sprzęt paintballowy i nie tylko :: Dodatkowy sprzęt paintballowy-
Skocz do: